BURS BAŞVURUSU YAP
Adres: Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No :41 Ümraniye / İstanbul Telefon: 444 98 82

Marmara Üniversitesi İslam Ekonomisi Ve Finansı Enstitüsü Ziyareti

Duyurular, Haberler

Marmara Üniversitesi İslam Ekonomisi ve Finansı Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ertuğrul Boynukalın başkanlığında Prof. Dr. Hasan Hacak ve enstitü araştırmacıları, HEFİAD’ı temsilen ziyaret edildi.

HEFİAD Başkanı Mehmet Gürdaş’a bu ziyarette; HEFİAD Başkan Yardımcısı Emre Çetin, HEFİAD Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Sait Bozik ve Genç HEFİAD başkanı Ömer Faruk Çelik eşlik ettiler.

Enstitü üyeleri, HEFİAD’ın çalışmaları ile yakından ilgilendi ve iki yıl gibi kısa bir vadede ortaya çıkan eserlere dair övgülerini ifade ederlerken uzun vadede birlikte çalışmalar yapmayı arzu ettiklerini ilettiler. Gerçekleşen ziyarette; HEFİAD araştırmacılarının kaleme aldıkları eserler hakkında detaylı istişarelerde bulunuldu. Verimli geçen toplantıda, sektör hakkında ve derneğimizin faaliyetlerine yönelik detaylı bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca HEFİAD’ın özel olarak yaptırdığı tablo ve kitap hediyeleri takdim edildi.

Derneğimiz tarafından ikinci bir ziyaret ile ilişkilerin güçlenmesi hedeflenmekte ve bir sonraki ziyarette enstitü üyelerinin yakından ilgilendiği akademik çalışmalarımızdan temin edilerek kendilerine armağan edilmesi planlanmaktadır.